Únor 2013

just friends.

28. února 2013 v 17:33
ahoj.
fakt miluju takový ty dny kdy mám tak podělanou náladu:) asi pujdu rovnou k věci,asi každá holka už zažila něco co teď zažívám já. je tady jeden kluk kterýho mám vážně ráda,a možná i něco víc.. známe se už dost dlouho ale začali jsme se bavit tak před dvouma měsícema. ze začátku to všechno vypadalo že by mezi náma mohlo být něco víc než kamarádství..
a teď? nevim o se stalo,ale když jsem na týden odjela pryč,jsem se dozvěděla že chodí s kamarádkou.. nevíte jak mi bylo. už jsem prostě věděla že bylo to všechno k ničemu. že už ani to něco málo co bylo,nikdy nebude.. jo.někdy jsi napíšem,ale už to není takový jaký bylo,dřív jsme si propsali celý dny i noci a teď ani to blbý "ahoj" nenapíše. říkám si že jednou zapomenu,ale pořádpořádpořád si to připomínám. říkám si,ať už odejde ze školy,bude to všechno lepší,ale zároveň si řikám kdy už ho konečně zas uvidim. a nejhorší na tom je,že on už si na mě ani nevzpomene.
Tumblr_mixs5icgx61rwn04qo1_500_large

wana be affs?

27. února 2013 v 18:35
Pravidla: affs? neberu kldyž mi sem klidně 10x týdně napíšete obíhám,ale trochu se vyjadřujte k děju,když se vám líbí pouze vzhled mého blogu,a články vás nezaujaly,tak říkám předem že s takovýmy blogy(lidmy( se nemá necu spřátelit:) Affs beru jako kamarády,budu číst vaše články a když budete chtít s něčím poradit,pomoct tak pomůžu:) Ale nečekejte že budu obíhat každý den,budu obíhat tak 3x týdně,někdy víckrát a někdy míňkrát:) nepotřebuju abyste obíhaly každej den,ale ne abyste se sem podívaly jednou za měsíc:) pokud tě tedy mé články zaujaly tak stačí vyplnit přihlášku:)

Přihláška: 1.blog
2.přezdívka
3.věk

když si mě budeš přidávat nezi své affs,ulož si mě jako Bař*
Tumblr_minvff14w41rvlb81o1_500_large

Blog.

27. února 2013 v 17:47
ahojahojahoj.
tenhle blog je pouze o mě a mém životě. nečekejte tu ňáke soutěže,grafiku a dalších takovejch běžnejch věcí o čem blogy bejvaj:). Taky rozhodně nebudu přidávat 10 článků deně nejsem ten typ co prosedí 5 hodin děně u počítače. Ale zase si nemyslete že na blog kašlu nebo tak něco, jenom mám prostě i jinou zábavu:)
Blog jsem si založila proto,abych měla klid od všeho,mohla jsem napsat cokoliv aniž by měl někdo blbý a trapný připomínky. Prostě takovej deníček,kam budu psát jen to nejdůležitější:)
Tumblr_mg5z5erzlw1rlu9g7o1_500_large